En popüler 30 WordPress eklentisi
WordPress hem kullanımı pratik, hem de özelleştirmeye imkan vermesi sayesinde hergeçen gün popülerliğini artırıyor.
Facebook Kısayolları
Facebook’da sıkça kullandığınız özelliklere bir kaç tıklama ile değilde ufak bir kombinasyon aracılığı ile erişebilirsiniz.
Windows 10 Ürün Anahtarı
Windows 10 Ürün Anahtarı Windows 10 aktivasyonu için gerekli olan ürün anahtarını aşağıda bulabilirsiniz. Yüklü olan sürüme ve build numarasına göre uygun ürün anahtarını tercih etmelisiniz.
Sinema Tarihinin En İyi 10 Filmi
Format Sonrası Gerekli Olan Programlar
Format sonrası kurulması gerekli olan, gözümüzün alıştığı olmazsa olmaz da diyebileceğimiz programlar..
GTA 5 Sorunları ve Çözümleri
GTA V ile ilgili sorunlar, çözümler ve crack yöntemleri bu makalemizde.
Google Adsense Reklamı Almak
İnternet sitesi için reklam denince akla ilk gelen Google Adsense reklamları gelir. Peki WordPress sitesine Google Adsense Reklamı alma işlemi nasıl yapılır?

Bedava İnternet, Dakika ve SMS!

bedava-internet

Kampanyamız tükendi! İlk 250 kişiye hediye ettik güle güle kullanın....
Okumaya devam...

Noel Baba Nerede ?

noel-babayi-takip-edin

Noel Baba Nerede ? Google ve Microsoft çocukların Noel Baba’yı izleyip aynı zamanda da dünyayı keşfetmelerini sağlayan bir web sitesi hazırladı.  Google ve Microsoft bir kez daha çocuklar için işe yarar bir şey gerçekleştirdi. Çocukların Noel Baba’yı saate bakarak beklemeleri yerine bir web sitesi üzerinden izleyebilecekleri bir platform oluşturdu. Web sitesinin görünümü ve tasarımı gerçekten hoş görünüyor....
Okumaya devam...

Korcan Cinemre TV Trolleri

fox-tv-deki-evlilik-programini-trolleyen-damat-meger-katildigi-tum-yarismalari-trollemis-705x290

Fox TV’deki Evlilik Programını Trolleyen Damat, Meğer Katıldığı Tüm Yarışmaları Trollemiş! Zuhal Topal’ın Fox TV’de sunduğu evlilik programını trolleyen damadın, daha önce katıldığı yarışmaları da trollediği ortaya çıktı. Sosyal medyanın son zamanlardaki bir numaralı konusu,Fox TV’deki evlilik programını trolleyen Korcan Cinemre. Katıldığı evlilik programında ultra rahat tavırlarıyla gelin adayını zaten baştan kaybeden Korcan, muhabbeti sinirleri...
Okumaya devam...