AC Syndicate Türkçe Yama indir

Ana Sayfa » Oyun » Yama » AC Syndicate Türkçe Yama indir
AC Syndicate Türkçe Yama indir

AC Syndicate Türkçe Yama Geliyor!

Ubisoft’un geçtiğimiz saatlerde PC sürümünü piyasaya sunduğu Assassin’s Creed: Syndicate Türkçe yama çalışması ilk günden başladı. İşte Detaylar!

Geçtiğimiz dönem Assassin’s Creed: Unity gibi bir oyunun Türkçe yamasını10 kişilik ekip ile 200.000 kelimelik cümleyi 75 günde Türkçe’ye çevirenAnimus Projesi ekibi, yine yakın bir kısa süre zarfında Assassin’s Creed: Unity’nin DLC paketi olan Dead Kings’i de kısa sürede Türkçe’ye tamamlamıştı.

Yine aynı dönem piyasadaki yerini alan Assassin’s Creed: Chronicles Chinave Assassin’s Creed: Rogue gibi iki ayrı Assassin’s Creed oyununu Türkçe’ye çeviren ekip, ayrıca mobil sürümlere özel olan Assassin’s Creed: Pirates’i de23 Studios altında resmi olarak Türkçe’ye çevirmişti.

Animus Projesi ekibi, şu andan itibaren Assassin’s Creed: Syndicate’in Türkçe yama çalışmasına başlamış durumda. Assassin’s Creed: Unity’e kıyasla daha fazla diyalog içeren oyunu birkaç aylık sürede Türkçe olarak tamamlamayı planlıyorlar.

Aynı ekip, daha önce Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed: Brotherhood,Assassin’s Creed: Revelations, Assassin’s Creed III, Assassin’s Creed IV Black Flag gibi oyunları da Türkçe’ye çevirmişti.

Ekleyen :Fatih SarıtaşTüm Yazıları İçin Tıklayınız

AC Syndicate Türkçe Yama indir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

GTA V Crack indir

GTA V Crack indir 12 Kasım 2015

e

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Western Digital WD4001FFSX RED Pro 4TB HDD Android 7.0 Önizleme Sürümü Türksat 4A Uydu ve Kanal Ayarları Yandex yazın en çok aranan şarkıları ! Family Guy The Quest for Stuff indir Blogger WordPress Aktarma

FACEBOOK'TA BİZ

fatihsaritas.com

Fatih Sarıtaş - Tüm Hakları Saklıdır