Android 7.0 Önizleme Sürümü

Ana Sayfa » Mobil » Android » Android 7.0 Önizleme Sürümü
Android 7.0 Önizleme Sürümü

Android 7.0 Önizleme Sürümü yayımlandı

Android 7’yi herkesten önce denemek isteyenler için güzel bir haberimiz var…

Bundan önceki sürümleri Mayıs ayındaki yıllık geliştirici konferansında ilk kez görücüye çıkartan Google’ın bu defa elini daha çabuk tutması nihai sürümün daha kararlı olacağı yönünde iyiye bir işaret olarak değerlendirebiliriz. Bir sonraki Nexus’un satışa sunulacağı 3. çeyreğin sonuna kadar böyle 5 tane ön sürüm yayımlayacak Google. Akabinde de yeni Nexus’un çıkışıyla birlikte Android 7’nin final sürümüyle de tanışacağız.

Önizleme sürümünün gönderileceği modeller Nexus 6/5X/6P ve General Mobile 4G telefonları ile Nexus 9/Pixel C tabletleri. Bir de Nexus Player var. Eğer bu cihazlardan birisini kullanıyorsanız beta programa kayıt olmak. Geliştirici Ardından OTA yoluyla gelecek size güncelleme. Keza akabinde yeni güncellemeler geldikçe de yine aynı şekilde erişecek. Bu arada illa geliştirici olmanız da gerekmiyor. Sadece kayıt olun ve destekleyencihazlardan birisini kullanıyor olun kafi.

Bir diğer seçek ise sistem görüntüsünün bulunduğu bu adresten (henüz aktif değil gerçi burası ama XDA’da yayımlandı bile) doğrudan cihazınıza manüel olarak yüklemeniz. Yalnız bu durumda güncellemeleri otomatik olarak alamazsınız. Girip yine elle yüklemeniz gerekir. Haliyle ilk seçenek daha mantıklı.

Dosyanın büyüklüğü 1GB kadar. Henüz oldukça erken sürüm olduğundan hataların ve eksikliklerin olması kaçınılmaz. Ki zaten yayımlanma sebebi de bunları elbirliği ile düzeltmek ve geliştirmek. Yüklemeden önce muhakkak yedeğinizi alın çünkü beta programdan çıkmaya karar verirseniz verileriniz silinir.

Ekleyen :Fatih SarıtaşTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Android 7.0 Önizleme Sürümü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Android Nougat

Android Nougat 31 Ocak 2017

Andromeda

Andromeda 27 Eylül 2016

Android 6.0 Cihaz Listesi

Android 6.0 Cihaz Listesi 23 Aralık 2015

e

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

iCloud Şifremi Unuttum WordPress En Başarılı Oldu ! Turkcell, evdeki duvarları Wi-Fi 6 ile aşacak iPhone WhatsApp Üzerinden MP3 Göndermek Ajan, Spy izle | 1080p — 720p Türkçe Altyazılı HD Gta 5 corrupt game data Please reboot or reinstall the game Hatası

FACEBOOK'TA BİZ

fatihsaritas.com

Fatih Sarıtaş - Tüm Hakları Saklıdır