Automechanika Istanbul 2-5 Haziran’da TÜYAP’ta yapılacak

Ana Sayfa » Otomobil » Automechanika Istanbul 2-5 Haziran’da TÜYAP’ta yapılacak
Automechanika Istanbul 2-5 Haziran’da TÜYAP’ta yapılacak

Messe Frankfurt Istanbul ve Hannover Fairs Turkey iş birliği ile düzenlenecek otomotiv dalını buluşturacak Automechanika Istanbul 2022, sergilenen yeni eser ve hizmetlere ek olarak otomotiv sanayisi profesyonelleri için teknolojik gelişmeler ve trendlerin de karşılıklı olarak paylaşılacağı bir ortam sunucak.

Fuarda bu yıl 24 farklı ülkeden iştirakçi firmanın ve 6 ülke pavilyonunun yer alması mutlaklaşmış durumda.

2022 fuarındaki iştirakçiler ortasına yeni katılanlar ortasında ise Renault ve Peugeot üzere global çapta dev firmalar dikkati çekiyor.

Geniş eser yelpazesi, e-mobilite teknolojileri hakkında sunum ve söyleşilerin yer aldığı Automechanika Academy, etkinlikler, müsabakalar, atölyeler ve hepsinden kıymetlisi, tüm dünyadan profesyonellerin tekrar yüz yüze iş görüşmeleri yapacağı Automechanika Istanbul 2022, birebir vakitte mobilite ve lojistik teknolojilerinin geleceğine odaklanıyor.

Automechanika Istanbul, son olarak Kasım 2021’de uzun bir ortadan sonra yine düzenlenmiş ve toplam 652 iştirakçi firma ile 32 bin 758 profesyonel ziyaretçiyi ağırladı.

Fuar alanındaki bu özel buluşmayla tıpkı anda 27 bin 876 kullanıcının da dijital platform üzerinden erişim sağladığı Automechanika Istanbul Plus, salgın nedeniyle verilen 2 yıldan uzun süren bir ortanın akabinde otomotiv sanayisi için kıymetini bir sefer daha göstermişti.

Bu ortada, Automechanika Istanbul 2022’de uygulanacak hijyen konseptinde de düzenlemeye gidildi. Ticaret Bakanlığı tarafından duyurulan yönetmelik mucibince, fuar alanına girişlerde HES Kodu denetimi, aşı sertifikası yahut ateş ölçümü üzere uygulamalar yapılmayacak. Lakin, tüm dünyadan bölüm profesyonellerinin bir ortaya geleceği fuar müddetince toplumsal aralığın sağlanamadığı durumlarda kapalı alanlarda maske kullanımı tavsiye ediliyor.

Ekleyen :Fatih SarıtaşTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Automechanika Istanbul 2-5 Haziran’da TÜYAP’ta yapılacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SEAT Elektrikli Scooter

SEAT Elektrikli Scooter 17 Haziran 2020

e

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Sigarayı bıraktıran besinler Intel’in cirosu ve hisse başına karı azaldı Haftanın iOS Uygulamaları WhatsApp’ta son görülme detayına dikkat ! HP, tasarruf için 8000 kişiyi işten çıkaracak SAS ile TBV Kurumsal Sponsorluk anlaşmasını yeniledi

FACEBOOK'TA BİZ

fatihsaritas.com

Fatih Sarıtaş - Tüm Hakları Saklıdır