Avatar 2 Çıkış Tarihi

Ana Sayfa » Sinema » Avatar 2 Çıkış Tarihi
Avatar 2 Çıkış Tarihi

Avatar 2 Gösterim Tarihi

Oscar Ödüllü ünlü yönetmen James Cameron’ın, merakla beklenen Avatar 2 filminin gösterim tarihi açıklandı. İşte Avatar 2 gösterim tarihi!

  • Bildiğiniz gibi Avatar, barışçıl Na’vi halkı ile, Na’vi halkının yaşadığı bölgeden maden çıkarmaya çalışan insanların savaşını ve bu savaşta yanlışile doğru arasında seçim yapmaya zorlanan kahramanımızın hikayesini anlatıyordu.
  • İnsan tarafında uzay gemileriyle ulaşımın yapılması, seyahat sırasında uzun uykuya yatılması ve uyku sırasında Na’vi halkından canlıları kontrol edebilmesi, filmin Bilim-Kurgu tarafını oluşturuyordu.
  • Çıktığı andan itibaren efsane olarak kabul edilen film rekor üstüne rekor kırmıştı.
  • Açıklamalara göre Avatar 2, 2017 yılında beyaz perdede sahne alacak. James Cameron’ın Avatar’ı bir üçleme olarak çektiği ve film bittiğinde diğer iki bölümün de birer sene aralıklarla vizyona gireceği belirtilen haberler arasında.
  • James Cameron aynı zamanda iki yıllık bir süreçte çekimin teknolojik detaylarının halledildiğini, fakat yazım aşamasının hala devam ettiğini belirtti.
  • Cameron son olarak film ile ilgili oldukça umutlu olduğunu ancak 2017’yi beklemekten başka yapacakları bir şey olmadığını belirtti.
Ekleyen :Fatih SarıtaşTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Avatar 2 Çıkış Tarihi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

DEADPOOL İZLE

DEADPOOL İZLE 16 Şubat 2016

e

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Western Digital WD4001FFSX RED Pro 4TB HDD Android 7.0 Önizleme Sürümü Türksat 4A Uydu ve Kanal Ayarları Yandex yazın en çok aranan şarkıları ! Family Guy The Quest for Stuff indir Blogger WordPress Aktarma

FACEBOOK'TA BİZ

fatihsaritas.com

Fatih Sarıtaş - Tüm Hakları Saklıdır