BlackBerry Priv Fiyatı

Ana Sayfa » Mobil » BlackBerry » BlackBerry Priv Fiyatı
BlackBerry Priv Fiyatı

BlackBerry Priv Fiyatı Belli Oldu!

BlackBerry’nin yeni amiral gemisi Priv’in fiyatı belli oldu. İşte fiziksel klavyesiyle dikkat çeken BlackBerry Priv için belirlenen etiket fiyatı.

BlackBerry’nin fiziksel klavyesi ve 18 Megapiksellik kamerasıyla ön plana çıkan yeni amiral gemisi BlackBerry Priv’in merakla beklenen fiyatı sonunda ortaya çıktı.

Hatırlanacağı üzere BlackBerry CEO’su John Chen, kısa süre önce yaptığı açıklamada BlackBerry Priv’in ucuz bir telefon olmayacağını ve piyasadaki yüksek fiyat etiketine sahip olan modellerden biri olacağını belirtmişti.

BlackBerry Priv fiyatı

Chen’in ima ettiği yüksek fiyat etiketi, Çin’in önemli sızıntı kaynaklarından biri olan Leaksfly tarafından ortaya çıkarıldı. LeaksflyBlackBerry’nin Çin fiyatının 3.999 RMB olacağını iddia etti. Bu fiyat tam olarak 630 Amerikan dolarına denk geliyor.

Eğer Leaksfly’ın ortaya çıkardığı 630 dolarlık fiyat doğruysa, BlackBerry Priv fiyatının gerçekten de Chen’in ima ettiği gibi bir hayli üst segment olduğunu söyleyebiliriz.

Galaxy Note 5’ten daha ince!

Hatırlanacağı üzere ortaya çıkan son söylentilerde, BlackBerry Priv’in keskin bir ekrana sahip olduğu ve fiziksel klavyesine rağmen Note 5’ten daha ince olduğu iddia edilmişti.

BlackBerry Priv her ne kadar tasarımıyla hoş bir telefon gibi görünse de vaat ettiği özellikler fiyatının biraz aşağısında kalıyor diyebiliriz.

Şu da bilinen bir gerçek. BlackBerry, pazarda önemli bir pay sahibiyken de fiyat açısından fazla taviz vermeyen, katı bir politikaya sahipti. Bakalım bu politika günümüz şartlarında da başarılı olabilecek mi?

BlackBerry Priv Türkiye fiyatı

Bu arada, BlackBerry Priv Türkiye fiyatı hakkında da birkaç ufak açıklamada bulunalım. BlackBerry Priv’in ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı henüz netlik kazanmış değil. Fakat sunulsa bile dolar kuru ve vergilerle BlackBerry Priv Türkiye fiyatı 2500TL ile 3000TL arasında değişecektir. BlackBerry Priv’in 630 dolarlık fiyatıyla iPhone 6s‘e rakip olduğunu da söylemek mümkün.

Ekleyen :Fatih SarıtaşTüm Yazıları İçin Tıklayınız

BlackBerry Priv Fiyatı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Nokia 8

Nokia 8 20 Şubat 2017

e

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Levent Yapılandırma’nın sermayesi artırıldı Xperia Z5 Fiyatı NBA 2K15 ios indir Daemon Tools Lite indir Film Posterleri Psd Paket En Ucuz Akıllı Telefonlar

FACEBOOK'TA BİZ

fatihsaritas.com

Fatih Sarıtaş - Tüm Hakları Saklıdır