A-ferin Prospektüsü

A-ferin {30 Forte Film Tablet} Formülü: Paracetamol 650 mg Chlorpheniramine maleate 4 mg Farmakolojik özellikleri: Endikasyonları: Grip ve soğuk algınlığına bağlı burun tıkanıklığı ve burun akıntısı, aksırma, burun ve boğazda kaşıntı, baş ağrısı, adale ağrısı, boğaz ağrısı, vücut kırıklığı, ateş, nezle, gözlerde sulanma ve kaşıntı gibi durumlarda kullanılır. Kontrendikasyonları: Etken maddelerden birine karşı aşırı duyarlılık […]