Clash of Clans Yeşil Taş Hilesi

Ana Sayfa » Oyun » Hile » Clash of Clans Yeşil Taş Hilesi
Clash of Clans Yeşil Taş Hilesi

Clash of Clans Taş Hilesi

Clash of clans oyununda bir çok sitede bahsedilen taş hilesi nedir ne değildir? gerçek midir, gerçekten clash of clans ta yeşil taş hilesi veya alternatif hileler mevcut mu? bu yazımızda bu konuya değineceğiz.

  • Böyle bir sitede clash of clans taş hilesi konusunda bir konu görünce çok şaşırmış olabilirsiniz, ancak yazımızda hileden çok konuya açıklık getirmeyi amaçladığımızı şimdiden söylemek isterim.
  • Clash of clans oyununda bu güne kadar hiç hile yapılmadı desek yalan söylemiş oluruz, oyunun ilk çıktığı tarihlerde gerçekten hile yapılabiliyordu buna bir kaç örnek vermek gerekirse ölmeyen devlerle saldırabiliyor, ganimetin en fazla %20 si yerine %60 %70 alabiliyordunuz.
  • Supercell firması bu tür hileler üzerine yaptığı ciddi çalışmalar sonucu neredeyse tüm açıkları kapattı, şimdilerde bir çok sitede bu konu üzerine ne kadar konu açılırsa açılsın, oyuncuların şifrelerini çalmak veya sitelerine çok fazla ziyaret çekmekten başka bir amaçları yok, siz siz olun bu konu hakkında hiç bir siteye aldanmayın, oynadığınız hesabınızdan veya hile satın alacam derken 20 25 tl nizden olursunuz.
  • Oyunun neden hilesi yok, hilesi olmayan oyun olur mu diye düşünmeyin, supercell telefonunuzdaki oyunun ayarlarından ziyade kendi sunucuların üzerindeki değerleri kale almaktadır, dolayısıyla siz bir şekilde taş sayınızı telefon üzerinden yükseltmeyi başarsanız bile sunucu istemci ile uyumlu değil diyerek oyunu yeniden başlatır ve açıldığında tüm yapmış olduğunuz hileler iptal olur, yani bir hile yapılacaksa bu ancak supercell firmasının sunucuları üzerinde yapılması gerekir.
  • Bu makalemizi okuyorsanız youtube da bir çok taş hilesini zaten izlemişsiniz demektir. İzlediğiniz taş hilelerinde dikkatinizi çeken bir şey oldu mu ?? hileyi yapan kişiler goblin köylerinden hariç bir köye saldıramıyorlar, sebebi ise gayet açık oyun açık durumda iken ipadlerinı uçak moduna alıyor ve internetini kesiyorlar, sonra yeşil taş hilesini gerçekleştiriyorlar, size bu güzel video u hazırladıktan sonra internetini geri açtıklarında her şey eski haline dönmüş oluyor.
  • İzlenen clash of clans taş hilesi videoları egoları tatmin etmek için yapılan bir girişimden öteye geçmiyor, videoları çekenler önce kendilerini sonra izleyicilerini kandırıyor.
  • Oyunun hilesi yoksa ne önerirsiniz diyenler için küçük bir tavsiye vermek isterim, oyunu gerçekten başlarda çok fazla zaman harcamak istemiyorsanız, en başta işçi almanız zaman açısından ciddi derece sizi hızlandıracak çabuk gelişmenize sebep olacaktır. 2 işçi yerine 5 işçi ile işleri yapmanız 6 ayda geleceğiniz seviyeye 2 ayda gelmeniz için yeterlidir.

Hepinize bol ganimetli keyifli oyunlar dilerim.

Ekleyen :Fatih SarıtaşTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Clash of Clans Yeşil Taş Hilesi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

MyBot 6.1.1 Kurulumu!

MyBot 6.1.1 Kurulumu! 02 Haziran 2016

MyBot son sürüm indir

MyBot son sürüm indir 13 Şubat 2016

Clash of Clans Free Bot

Clash of Clans Free Bot 21 Aralık 2015

e

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Western Digital WD4001FFSX RED Pro 4TB HDD Android 7.0 Önizleme Sürümü Türksat 4A Uydu ve Kanal Ayarları Yandex yazın en çok aranan şarkıları ! Family Guy The Quest for Stuff indir Blogger WordPress Aktarma

FACEBOOK'TA BİZ

fatihsaritas.com

Fatih Sarıtaş - Tüm Hakları Saklıdır