En iyi Chrome eklentileri

Ana Sayfa » İnternet » Google » En iyi Chrome eklentileri
En iyi Chrome eklentileri

En Kullanışlı Chrome Eklentileri

Google’ın tarayıcılarından birisi olan Chrome, çeşitli eklentiler ile kullanışlı bir hale gelebiliyor.Tarayıcınızın verimliliğini arttırabileceğiniz eklentiler haberimizde.

Google tarafından geliştirilen tarayıcı uygulaması Chrome için en kullanışlı eklentileri listeledik. Çeşitli eklentiler ile verimliliğini oldukçaarttırabildiğiniz bu tarayıcı, tamamen özelleştirilebilir bir yapıya sahip. Bir çok platformda kullanılan Chrome tarayıcısının eklentilerine gelin yakından bakalım.

ZenMate

Ücretsiz VPN değiştirme hizmeti olan ZenMate, ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Ücretsiz versiyonunda 4 ülke VPN’lerinden birini kullanma izini veren eklenti, paralı versiyonu satın aldığınızda ise bu sayı 10’a çıkıyor. Oldukça kullanışlı bir eklenti olan ZenMate, ping problemiyaşadığınız sitelere oldukça hızlı girmenizi sağlıyor.

:: ZenMate Chrome eklentisini indirmek için buraya tıklayın.

15-11/29/zenmate.jpg

Google Çeviri

Google’ın translate hizmetinin eklentisi olan Google Çeviri, yabancı siteleri hızlıca Türkçe diline çevirmenizi sağlıyor. Oldukça hızlı çeviri yapan eklenti, malesef tam doğru çeviri yapamıyor.

:: Google Çeviri Chrome eklentisini indirmek için burata tıklayın.

15-11/29/google-ceviri.jpg

Pushbullet

Mobil cihazlar arasında veri aktarımı imkanı sunan Pushbullet uygulaması,telefonunuzdan – bilgisayarınıza veya bilgisayarınızdan – telefonunuza çok rahat bir şekilde dosya gönderimi yapabiliyorsunuz.

:: Pushbullet Chrome eklentisini indirmek için buraya tıklayın.

15-11/29/pushbullet-2-1448797306.png

Turn Off the Lights

Sürekli video izleyenler için hazırlanan eklenti, video izlediğiniz ekrandavideo’nun ön plana çıkmasını sağluyor. Uygulama video alanın dışındakibölümleri karartarak, video’ya odaklanmanızı sağlıyor.

:: Turn Off the Lights Chrome eklentisini indirmek için tıklayın.

15-11/29/turn-off-the-light.png

Kaynak:SDN
Ekleyen :Fatih SarıtaşTüm Yazıları İçin Tıklayınız

En iyi Chrome eklentileri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Chrome 59

Chrome 59 07 Mayıs 2017

Google ve Anvato

Google ve Anvato 09 Temmuz 2016

e

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Arkham Origins Türkçe Yama indir iOS 8 Destekli Cihazlar Faydalı olmasına karşılık saklı kalmış 5 mobil uygulama ! Alessandro Volta Android Nougat NFS 2016 Sistem Gereksinimleri

FACEBOOK'TA BİZ

fatihsaritas.com

Fatih Sarıtaş - Tüm Hakları Saklıdır