Facebook, en gözde iş yeri listesinde 23. Sıraya indi

Ana Sayfa » Teknoloji » Facebook, en gözde iş yeri listesinde 23. Sıraya indi
Facebook, en gözde iş yeri listesinde 23. Sıraya indi

Hilal SARI

Facebook insan kaynaklarında çalışmış kişiler, milyonlarca kullanıcının bilgilerinin üçüncü partilerle paylaşıldığının ortaya çıktığı Cambridge Analytica skandalının ardından, üniversite mezunları ve yazılım mühendislerini çekmekte zorlandığını belirtiyor.

Kişisel verilerin ABD seçimlerinde kamuoyunu yönlendirmek amacıyla kullanıldığı iddiaları nedeniyle şirketin kurucusu ve CEO’su Marc Zuckerberg Kongre’de ve Senato’da ifade vermişti. Glassdoor listesinde her şirketin bir karne notu var ve mükemmel not 5.0. Facebook’un Glassdoor karnesi 4.5’ten 4.4’e geriledi.

Glassdoor karnesi 5.0 üzerinden 4.5 olan Google ise listede üç sıra gerileyerek 11’inci sıraya indi, Apple 13 basamak gerileyerek 84’üncü sırada konumlandı. Online alışverişin devlerinden Amazon yine ilk 100 arasına giremedi. Microsoft 13 basamak yükselerek 4.4 olan puanı ile 21. sıraya tırmandı.

Ekleyen :Fatih SarıtaşTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Facebook, en gözde iş yeri listesinde 23. Sıraya indi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

e

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Crusader Kings III İncelemesi (Konsol Sürümü) Photoshop arka plan değiştirme ! iOS 9 Açık Beta Nasıl İndirilir? ROG Maximus VIII Formula Gta 5’i PC’nize Yüklemeye Başlayın ! En İyi WordPress Eklentileri 2016

FACEBOOK'TA BİZ

fatihsaritas.com

Fatih Sarıtaş - Tüm Hakları Saklıdır