Facebook Messenger ‘Snapchat’ dönemi !

Ana Sayfa » Sosyal Ağ » Facebook » Facebook Messenger ‘Snapchat’ dönemi !
Facebook Messenger ‘Snapchat’ dönemi !

Facebook Messenger’da ‘hayalet mesaj’ dönemi !

Son verilere göre küresel çapta 700 milyon kullanıcısı ile WhatsApp’ın hemen gerisinde dünyanın en popüler ikinci anlık mesajlaşma yazılımı olan Facebook Messenger’a oldukça önemli bir özellik geldi.

  • Pilot uygulama dahilinde ilk olarak Fransa’da mobil platform üzerinde kullanılmaya başlanan yenilik dahilinde artık kullanıcılar süre kısıtlamalı mesaj gönderebilecekler.
  • Yani aynı Snapchat’te olduğu gibi gönderdiğimiz mesaj belirli bir süre sonra kendi kendine veritabanından silinecek.
  • Bildiğimiz gibi Snapchat’i Snapchat yapan bu çekirdek özelliği idi ki Messenger’a da oldukça önemli bir ek fayda sağlayacağı kesin.
  • Bu özellikten yararlanmak için yapmamız gereken şey mobil uygulamanın sağ üst köşesindeki kum saati simgesine tıklamaktan ibaret.
  • Buna basmamızın ertesinde dediğimiz gibi 1 saat içerisinde mesaj kendi kendine silinecek. Dilersek de özelliği kapatıp eskisi gibi standart kalıcı mesajlar gönderebileceğiz.

Dediğim gibi ilk olarak Fransa’da kullanılmaya başlanan özelliğin kısa süre içerisinde diğer bölgelerde de aktif hale getirilmesi bekleniyor.

Ekleyen :Fatih SarıtaşTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Facebook Messenger ‘Snapchat’ dönemi ! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Facebook Canvas

Facebook Canvas 26 Şubat 2016

e

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Mobil numara taşıma sayısı 128 milyonu geçti Pro Evolution Soccer 2015 [PS3] İndir Metal Gear Solid V Ground Zeroes Çalışmayı Durdurdu Hatası Canavarlar Almanya’da! Final Fantasy IX – PC ve Mobil Sürümü Gеrеkli Olan CSS Kоdlаrı

FACEBOOK'TA BİZ

fatihsaritas.com

Fatih Sarıtaş - Tüm Hakları Saklıdır