Gi FlyBike

Ana Sayfa » Dünya » Gi FlyBike
Gi FlyBike

Gi FlyBike !

Gi FlyBike adına sahip olan bisiklet sadece bir saniyede katlanabiliyor.

  • Fon toplama platformundan bir tanesi olan KickStarter’da ortaya çıkan elektrikli bisiklet hem tasarım konusunda hem de teknolojik açıdan yer alan özellikleriyle hayran bırakıyor.
  • Elektrikli motoruyla sürücülerini destekleyen Gi FlyBike, Tam dolu olan şark ile birlikte 65 kilometre yol alabiliyor ve bu sürede saatte 25 KM hız yapabiliyor.
  • Elektrikli motor zorlu bir arazi koşullarında dahi sürücüye yarı yolda bırakmadan devam ediyor. Sadece 15 kilogramağırlığı, Bisikletin taşınabilirliğini de oldukça kolay hale getiriyor.
  • Bisikletin sadece bir saniyede katlandığını tekrardan açıklayalım.

Gidonun hemen önünde yer bulunan akılı telefon desteği sayesinde mobil uygulamasıyla sürüş bilgilerine sahip olmanız da mümkün. Bisikletin kendi piliyle akıllı telefonların şarj edilebileceğini de açıklayalım. KickStarter’da hedeflemiş olduğu fonu çoktan geride bıraktı.

Ekleyen :Fatih SarıtaşTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Gi FlyBike - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Temassız ödeme rekoru!

Temassız ödeme rekoru! 17 Haziran 2020

İtfaiye Robotu TAF 20

İtfaiye Robotu TAF 20 16 Aralık 2015

e

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Western Digital WD4001FFSX RED Pro 4TB HDD Android 7.0 Önizleme Sürümü Türksat 4A Uydu ve Kanal Ayarları Yandex yazın en çok aranan şarkıları ! Family Guy The Quest for Stuff indir Blogger WordPress Aktarma

FACEBOOK'TA BİZ

fatihsaritas.com

Fatih Sarıtaş - Tüm Hakları Saklıdır