GTA V Mad Max Fury Road

Ana Sayfa » Oyun » GTA V Mad Max Fury Road
GTA V Mad Max Fury Road

GTA V Mad Max: Fury Road

Uzun zamandır beklenen oyun bilgisayar versiyonu ile karşımıza çıktıktan sonra dünya genelinde yetenekli mod geliştiricileri tüm güçleriyle birlikte oyuna kalitel modlar geliştirerek kaliteli oyun sunmayı hedefliyor.

  • Uzun zamandır beklenen oyun bilgisayar versiyonu ile karşımıza çıktıktan sonra dünya genelinde yetenekli mod geliştiricileri tüm güçleriyle birlikte oyuna kalitel modlar geliştirerek kaliteli oyun sunmayı hedefliyor.
  • Rockstar Games’in yapmış olduğu açıklama içerisinde mod kullanımına devam eden kullanıcıları kötü durumlar bekliyordu fakat bu kurallara uymayan yetenekli geliştiriciler en son GTA V Mad Max: Fury Road moduyla karşımıza çıkmak için hazırlanıyor.
  • Geliştiricilerin yapmış olduğu klip içerisinde normal olarak GTA V modlarında olmayan içerikler Mad Max evreninin kıyamet sonrasında ortaya çıkan yetenekli araçları.
  • Hazırlanan klip başından sonuna kadar, Mad Max: Fury Road’da olduğu gibi derin bir kovalamaca içerisinde.
Ekleyen :Fatih SarıtaşTüm Yazıları İçin Tıklayınız

GTA V Mad Max Fury Road - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

e

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İnstagram’a Bilgisayardan Hikaye ve Fotoğraf Yüklemek Facebook Arama Geçmişi Silmek BlackBerry’den Twitter Skandalı ! Microsoft, Windows 11’e getireceği bir yeniliği daha resmi olarak duyurdu Counter Strike Android İndir Türkiye gamescom 2016’da Partner Ülke Olarak Yer Alacak

FACEBOOK'TA BİZ

fatihsaritas.com

Fatih Sarıtaş - Tüm Hakları Saklıdır