HTC Vive

HTC Vive

HTC Vive Fiyatı !

Sanal gerçeklik pazarının en önemli oyuncularından HTC’nin, kısa bir süre sonra ön siparişe sunacağı sanal gerçeklik gözlüğü Vive’ın fiyatı ortaya çıktı.

HTC’nin çıkışı uzun süredir beklenen sanal gerçeklik gözlüğü Vive için, ön sipariş tarihi 29 Şubat olarak açıklanmıştı.

HTC Vive beklenenden pahalı olabilir!

Henüz fiyatı resmi olarak açıklanmayan HTC Vive, çok kötü bir fiyat politikası ile gelebilir. Zira ortaya atılan iddialar HTC Vive’ın, 1.500 dolar fiyat etiketine sahip olacağını gösteriyor.

16-01/13/20150828_154442-100613637-large.jpg

HTC Vive’ın farklı bir VR deneyimi sunduğu tartışılmaz ancak, akıllı telefon satışları oldukça azalan HTC’nin sanal gerçeklik gözlüğü için belirlediği bu fiyat çok fazla.

Tayvanlı kaynaklara göre fiyatın bu kadar yüksek olmasının sebebi, kablosuz denetleyici ve gelişmiş mekânsal algılama özellikleri.

Karşısında uzun süredir piyasada olan ve 200 dolar seviyesinden satılan Samsung Gear VR gibi rakiplerinin olduğu HTC Vive’ın, bu fiyattan satışa sunulması halinde pek başarılı olması beklenemez.

Ekleyen :Fatih SarıtaşTüm Yazıları İçin Tıklayınız

HTC Vive - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Spectacles

Spectacles 13 Kasım 2016

Kickstarter Blocks !

Kickstarter Blocks ! 14 Ekim 2015

e

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Note 4’de ön sipariş dönemi ! Big Win Hockey mobil indir ASELSAN denizde ilke imza atıyor MediaMarktSaturn, “Yetkili Apple Servis Sağlayıcısı” oldu Türkiye’nin ilk fintech derneği FINTR kuruldu Üniversiteliler kaplumbağadan ilham aldı “su altı drone” prototipi üretti

FACEBOOK'TA BİZ

fatihsaritas.com

Fatih Sarıtaş - Tüm Hakları Saklıdır