Kickstarter Blocks !

Ana Sayfa » Teknoloji » Giyilebilir Teknoloji » Kickstarter Blocks !
Kickstarter Blocks !

Modüler Akıllı Saat Blocks, Kickstarter’da!

Google’ın geliştirdiği modüler akıllı telefondan sonra, şimdi de modüler akıllı saat projesi Kickstarter’da destek bekliyor. İşte modüler akıllı saat girişiminin detayları.

Teknoloji dünyasında sürekli yeni girişimler ortaya çıkıyor ve kimileri hızlaa fazla dikkat çekmeyi başarıyor. İlk olarak Phonebloks tarafından gündeme getirilen modüler teknolojik cihazar fikri ise kısa süre içerisinde Googletarafından desteklendi ve ilk modüler akıllı telefon için çalışmalara başlandı.

Modüler akıllı telefon üzerinde uzun zamandır çalışılırken, bugünlerde modüler akıllı saat projesi Blocks ortaya çıkartıldı ve şimdi Blocks için Kickstarter’da destek bekleniyor. Peki, modüler akıllı saat Blocks nedir?

Karşınızda ilk modüler akıllı saat: Blocks

Esasında akıllı telefondan farklı olarak değiştirilebilir parçaları kayış kısmında yer alan modüler akıllı saat, belirtilene göre işlevsiz bir kayış ve bir ana saat bölümü ile geliyor. Kullanıcı eğer isterse, modüler parçaları saat kayışı ile değiştirerek modüler akıllı saate daha iyi özellikler entegre edebiliyor.

15-10/14/01-blocks.jpg

Ana kasası 195 Dolar, ana kasa ve 4 modüler parça şeklinde 275 Dolar fiyatla satışa çıkacak modüler akıllı saat, farklı fiyatlardaki onlarca modüler parça ile geliştirilebilecek.

Kısa sürede hedeflenen 250 bin dolar bağışı toplayan modüler akıllı saat,iOS 8 ile Android 4.0 üzeri yüklü akıllı telefonlar ile çalışabilmesiyle birlikte, eğer bir problem yaşanmazsa, ilk alıcılarına Mayıs 2016 tarihinde ulaştırılacak.

Kaynak:SDN
Ekleyen :Fatih SarıtaşTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kickstarter Blocks ! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Spectacles

Spectacles 13 Kasım 2016

HTC Vive

HTC Vive 14 Ocak 2016

e

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Western Digital WD4001FFSX RED Pro 4TB HDD Android 7.0 Önizleme Sürümü Türksat 4A Uydu ve Kanal Ayarları Yandex yazın en çok aranan şarkıları ! Family Guy The Quest for Stuff indir Blogger WordPress Aktarma

FACEBOOK'TA BİZ

fatihsaritas.com

Fatih Sarıtaş - Tüm Hakları Saklıdır