NGN IT Vision 2021, Dönüşen Yeni Geleceğe Ayna Tutuyor!

Ana Sayfa » Teknoloji » NGN IT Vision 2021, Dönüşen Yeni Geleceğe Ayna Tutuyor!
NGN IT Vision 2021, Dönüşen Yeni Geleceğe Ayna Tutuyor!

İş dünyasının ve teknolojinin buluşma noktası NGN IT Vision, dönüşen yeni geleceğe ayna tutuyor. Bu yıl 5.si düzenlenecek etkinlik, bugün 12.30-17.00 saatleri arasında online olarak gerçekleşiyor.

“Metamorfoz: Dönüşen Yeni Gelecek” teması ile değişimin baş döndürücü hızında dönüşen dünyamızda, yaşananın bir dönüşümden daha çok dijital bir metamorfoz olduğuna dikkat çeken etkinlik; bu hızlı dönüşümün parçası olan spor, sanat, medya gibi farklı alanlarda teknolojiyi sahiplenen ve temsil eden isimleri bir araya getiriyor. Türkiye’den farklı sektörlerden öncü şirketler ve iş dünyası, 2021 vizyonlarını izleyicilerle paylaşacak.

Etkinliğin onur konuğu Artistik Cimnastik Dünya Şampiyonu, Milli Sporcumuz İbrahim Çolak, Milliyet Gazetesi Spor Müdürü Tayfun Bayındır ile samimi bir sohbet gerçekleştirecek.

Yaşadığımız dönüşümle birlikte değişen tüketim alışkanlıklarımızdan etkilenen içerik tüketiminin konuşulacağı “Hızlı tüketimin yeni ikilisi: İçerik&Platform” panelinde, Teknoloji Yazarı ve TV Sunucusu Ahmet Can’ın moderatörlüğünde sanatçı Can Bonomo, yönetmen Ozan Açıktan, Videomite Kurucusu Milena Djuričić ve Doğan Burda CEO’su Cem Başar’ın değerli yorumlarıyla ele alınacak.

Dünya Gazetesi Genel Koordinatörü Vahap Munyar’ın moderatörlüğünde Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu ve Toyota Türkiye CEO’su Ali Haydar Bozkurt; iş dünyasının 2020 yılını ve 2021 vizyonunu izleyicilerle paylaşacak.

Teknolojinin bugünü ve yarını, COVID-19 pandemisi ile ivme kazanan dijitalleşme süreci, yenilikçi çözümler ve teknoloji alanındaki gelişmeler NGN IT Vision 2021’de konuşulacak.

Hepsi ve daha fazlası için 23 Aralık Çarşamba günü 12.30-17.00 saatleri arasında NGN IT Vision 2021’e katılabilirsiniz.

Hemen kayıt olmak için tıklayın

Ekleyen :Fatih SarıtaşTüm Yazıları İçin Tıklayınız

NGN IT Vision 2021, Dönüşen Yeni Geleceğe Ayna Tutuyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

e

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

iCloud Şifremi Unuttum WordPress En Başarılı Oldu ! Turkcell, evdeki duvarları Wi-Fi 6 ile aşacak iPhone WhatsApp Üzerinden MP3 Göndermek Ajan, Spy izle | 1080p — 720p Türkçe Altyazılı HD Gta 5 corrupt game data Please reboot or reinstall the game Hatası

FACEBOOK'TA BİZ

fatihsaritas.com

Fatih Sarıtaş - Tüm Hakları Saklıdır