Rainbox Six Siege Torrent indir

Ana Sayfa » Oyun » Rainbox Six Siege Torrent indir
Rainbox Six Siege Torrent indir

Rainbox Six Siege’in Çıkışı Ertelenmiş Durumda

Tom Clancy’nin neredeyse oldukça merakla beklenen yeni oyunu olan Rainbow Six Siege’in, Kooperatif versiyonu geliştirmesi için bir süre daha uzatıldı.

Tom Clancy, Soğuk Savaş dönemleri içerisinde yazmış olduğu askeri beraberinde politik ve polisiye eserleri ile birlikte oldukça dikkat çeken bir yazardır. Bu zamana kadar çoğumuzun oynamış olduğu ve herkesinde  oynaması gerektiği, Başlarında Splinter Cell ve Rainbow Six serisinin bir çok oyunun danışmanlığını yapmış durumda.

Yazarın en iyi serilerinden bir tanesi olan Rainbow Six, Yeni oyunu ise “Rainbow Six Siege” ile karşımıza çıkıyor. Oyunun normal olarak belirlenen çıkış tarihi 13 Ekim olarak kayıtlara geçilmişti fakat oyun yapımcıları Ubisoft’un bugün yapmış odluğu açıklamalar sonucun da oyunun çıkışını 1 Aralığa erteledi.

Ekleyen :Fatih SarıtaşTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Rainbox Six Siege Torrent indir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

e

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Amadeus, gelirlerini yüzde 15 artırdı Türk Telekom’dan 1,9 milyar TL net kar TÜBİTAK’tan teknoloji ve yenilik programları için destek Teknoloji etkinliği LEAP, 2021 yılında gerçekleşecek BlackBerry Priv Fiyatı Akıllı telefon sahipleri 26 Ekim’e dikkat!

FACEBOOK'TA BİZ

fatihsaritas.com

Fatih Sarıtaş - Tüm Hakları Saklıdır