Spectacles

Spectacles

Snapchat Spectacles

Snapchat, kameralı gözlüğü Spectacles’ı satışa çıkardı. Ancak gözlüğü satan ilk otomatı yakalayamayanlar şimdi internette açık arttırmalara akıyor.

Snapchat, üzerinde kamera bulunan Spactacles isimli gözlüğünü nerede ve ne zaman ortaya çıkacağı belli olmayan otomatlar vasıtasıyla satacağını duyurmuştu.

Otomatların ne zaman nerede bulunduğuna dair bilgi ise ilgili web sitesi üzerinden takip edilebiliyor.

Gözlüğü alan satmak için internete koydu

Otomatın ilk ortaya çıktığı noktada 130 dolarlık gözlükleri satın alabilenler ise çok şanslı. Şimdi Spectacles gözlüklerini otomatları takip etmeden satın almak isteyenler, internetteki açık arttırmalarda gözlüklere para yağdırıyorlar.

Bir gözlüğün satışının 3000 dolara kadar çıkması da bu ilginin ispatı.

Snapchat’ın ileriki zamanlarda gözlükleri teknoloji marketlerinde satışa sunma ihtimali de bulunuyor ancak ilk aşamada gözlüğü medyada manşetlere taşımak ve meraklıları gözlüğün peşinden koşturmak için sürpriz otomatlarla satış kampanyası yürütüyor.

Üstelik bu sayede, henüz tutup tutmayacağı belli olmayan gözlükler için bir anda milyonlarca adet üretim siparişi vermek zorunda da kalmamış oluyor.

Gözlükler hakkında olumlu yorumlar gelirse ve gözlükleri isteyen önemli bir kitle oluşursa, Spectatcles’ın büyük üretim hacimleriyle dünyadaki teknoloji marketlerine yayılması mümkün olacak.

Ekleyen :Fatih SarıtaşTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Spectacles - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

HTC Vive

HTC Vive 14 Ocak 2016

Kickstarter Blocks !

Kickstarter Blocks ! 14 Ekim 2015

e

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Komut İstemi Komutları Microsoft “global salgın tehditlerini” önceden belirleyecek Just Cause 3 İçin 4K Oynanış Videosu Yayınlandı Renk doğruluğu en iyi 10 akıllı telefon ! iPhone 6s Fiyatı Alexa nedir ?

FACEBOOK'TA BİZ

fatihsaritas.com

Fatih Sarıtaş - Tüm Hakları Saklıdır