Twins or Not

Ana Sayfa » İnternet » Twins or Not
Twins or Not

Twins or Not ile Eşinizi Bulun

Geçtiğimiz ay içerisinde düzenlenen Build 2015 etkinliğinde tanıtıma alınan how.old.net ismiyle açıklık getirilen özel bir yüz tanıme teknolojisine sahip olan siteyle yaşımızı tahmin etmeye çalışan Microsoft bu konu da pek fazla başarıya ulaşamamıştı.

Geçtiğimiz ay içerisinde düzenlenen Build 2015 etkinliğinde tanıtıma alınan how.old.net ismiyle açıklık getirilen özel bir yüz tanıma teknolojisine sahip olan siteyle yaşımızı tahmin etmeye çalışan Microsoft bu konu da pek fazla başarıya ulaşamamıştı. Köklü yazılım şlirketi bu sefer yeni bir site üzerinden yayınlamış olduğunuz resmi benzer ikizinizi bulmaya çalışacak.
Microsoft’un Build etkinliğinde boy gösteren başka bir geliştirici tarafından sadece birkaç saat içerisinde gelişim süreci tamamlanan TwinsOrNot.net, İki adet fotoğraf yüklendikten sonra yüklenen fotoğrafların bu kişilere olan benzerliğini analiz ediyor. Daha somrasında ise sizlere açıklama yaparak kendi fikirlerini sunuyor.
Ekleyen :Fatih SarıtaşTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Twins or Not - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Firefox Quantum

Firefox Quantum 01 Ekim 2017

Chrome 59

Chrome 59 07 Mayıs 2017

e

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook’taki bu tuzaklara dikkat ! Twitter Özetlendirme Özelliği Google’dan Gerçek Zamanlı Çeviri ASELSAN’dan yerli video konferans uygulaması ISO Dil Kodları Bebeklerde Diş Temizleme Nasıl Yapılır?

FACEBOOK'TA BİZ

fatihsaritas.com

Fatih Sarıtaş - Tüm Hakları Saklıdır