Windows Phone Format Atma

Ana Sayfa » Nasıl yapılır ? » Windows Phone Format Atma
Windows Phone Format Atma

Windows Phone Soft ve Hard Reset Nasıl Atılır

Dünya genelinde farklı firmaların oluşturmuş olduğu akıllı cep telefonları her ne kadar da hızlı olsa bile içerisinde yer alan işletim sistemlerinde ki artık dosya birikmesi nedeniyle cihaz bir süre sonra donmaya başlıyor.

Dünya genelinde farklı firmaların oluşturmuş olduğu akıllı cep telefonları her ne kadar da hızlı olsa bile içerisinde yer alan işletim sistemlerinde ki artık dosya birikmesi nedeniyle cihaz bir süre sonra donmaya başlıyor. Gün geçtikçe artık performans düşüklüğü yaşayarak oldukça kötü şekillere giren cihazları kurtarmak için Soft Reset ve Hard Reset imkanlarınız bulunuyor.
Soft Reset nedir diye soruyorsanız; Cihazınızda yer alan verileri silmeden sadece önbellekte biriken artık dosyaların yok edilmesini sağlayarak temiz bir kullanım sunuyor. Hard Reset‘in Soft Reset‘den tek farkı cihaz içerisinde yer alan verilerin hepsini silmesi beraberinde ortaya sadece fabrika çıkışında yüklü gelen yazılımla çıkıyor.
Soft Reset atmak için: Cihazınızdan Ses Kısma + Açma Kapama tuşlarına eşzamanlı olarak 10 Saniye boyunca basılı tutun. Titreşimi hissedene kadar bekleyin. Cihaz normal haline dönmezse Hard Reset atabilirsiniz.
Hard Reset atmak için: Ses Kısma + Güç + Kamera tuşlarına aynı anda 10 Saniye boyunca basılı tutun. Titreşimi hissettikten sonra Kamera tuşunu bırakın, Ses Kısma + Güç tuşlarına saniye daha basılı tutun.
Ekleyen :Fatih SarıtaşTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Windows Phone Format Atma - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

e

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Amadeus, gelirlerini yüzde 15 artırdı Türk Telekom’dan 1,9 milyar TL net kar TÜBİTAK’tan teknoloji ve yenilik programları için destek Teknoloji etkinliği LEAP, 2021 yılında gerçekleşecek BlackBerry Priv Fiyatı Akıllı telefon sahipleri 26 Ekim’e dikkat!

FACEBOOK'TA BİZ

fatihsaritas.com

Fatih Sarıtaş - Tüm Hakları Saklıdır