WordPress Yazıyı Yoruma Kapatma

Ana Sayfa » Nasıl yapılır ? » WordPress Yazıyı Yoruma Kapatma
WordPress Yazıyı Yoruma Kapatma

WordPress bir yazıyı yoruma kapatmak !

WordPress’te herhangi bir yazıyı veya sayfayı yoruma kapatmak için hangi işlemlerin yapılacağını bu konumuzda öğreneceğiz.

Bu işlem için ilk olarak web sitemizin WordPress yönetim paneline admin olarak giriş yapalım (www.websiteismi.com/wp-admin).

1-) Sol tarafta bulunan menüden Yazılar yazan yere tıklayalım. Açılan bölümden yoruma kapatmak istediğimiz yazının üstüne tıklayalım. Bu işlemden sonra yazımız düzenleme modunda açılacaktır.

2-) Açılan ekranın sağ üst köşesinde bulunan Ekran Tercihleri yazan yere tıklayalım. Açılan bölümdenTartışma yazan yeri işaretleyerek seçili duruma getirelim.

3-) Yazımızın hemen altında yer alan bölümde tartışma ayarları çıkacaktır. Burada seçili durumda bulunanYorumlara izin ver bölümünün seçimini kaldıralım. Bu işlemlerden sonra yazımızı güncelledikten sonra işlemimizi tamamlamış olacağız. Artık yazımızda yorum bölümü olmayacaktır.

Bu işlemleri sayfalarımızada aynı şekilde uygulayabiliriz.

Ekleyen :Fatih SarıtaşTüm Yazıları İçin Tıklayınız

WordPress Yazıyı Yoruma Kapatma - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

e

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İzmir Ekonomi Üniversitesi otonom robot geliştirdi GTA 5 Social Club Üyelik Sorunu PS Plus Ücretsiz Oyunları Sevgililer Günü Hediyesi iPhone silinen rehberi ve numaraları geri getirme Türksat Frekans Listesi

FACEBOOK'TA BİZ

fatihsaritas.com

Fatih Sarıtaş - Tüm Hakları Saklıdır